...Tokio Hotel...*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Tokio Hotel...*

TH 4 EVER THE BEST!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Interwju:)

Go down 
AuthorMessage
BilloWaMaWeNa
Admin
BilloWaMaWeNa


Posts : 3
Join date : 2008-08-11
Location : WiTh BiLL 4 EwEr!

Interwju:) Empty
PostSubject: Interwju:)   Interwju:) Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 2:48 pm

Cool rocker ili romantičar u dubini? Bill (16) je oboje. Jedan rijedak mix, koji cure slabo puštaju. Kako frontmanu Tokio Hotela ide sa uspjehom? U intervjuu Bill priča o glasinama, sexu bez ljubavi...

Lude glasine

Hey!: Comet, Bambi - da li je jedna od ovih nagrada uopće osobita za vas ili samo već dosadna rutina?
Bill: Ne, ne, nikakva rutina! Uvijek gledamo koji umjetnik za nas osvaja nagradu, jer ćemo se s takvom zvijezdom vjerovatno natjecati(?).

Hey!: Dolazite i sa uspjehom, ali i sa zavisti. Kako ide sa lažnim glasinama?
Bill: Pokušavam da to na mene ne utječe. Ima svakakvih glasina - na primjer, da sam se ubio. Tako besmisleno! Ali ipak, totalno smo sretni sa našim uspjehom. Uspjeh nam daje puno fanova godinama. Prije smo imali jedva oko pet ljudi koji su nas slušali.

Karijera ili ljubav?

Hey!: Sada definitivno imate nekoliko fanova više. I puno cura su zaljubljene u tebe...
Bill: Da, dobivam super slatka pisma. Ponekad mi je toliko žao, da ne mogu sva pisma biti pravedno pročitana. U trenutku ipak idem za karijerom, ali nekad ču se radije zaljubiti.

Hey!: I dotle? Što trčiš u grupnjake?
Bill: Sex bez ljubavi je loš sex. Eto, romantičan sam.

Hey!: Što onda tvoja izabranica mora imati?
Bill: Volim lijepe, njegovane ruke i figurom naglašenu odjeću. Neizgrižene nokte i Reisenschlüpfer(?) je prilično Abtörnen(?). Uz to, moja cura iz snova treba isijavati pozitivnom energijom. Sam sam već dosta pesimističan.

Hey!: Pa zašto to?
Bill: Tada neću moći postati tako očajno razočaran. Vjernost mi je također jako važna. Rođen sam ljubomoran.

Hey!: Imate li privatan život? Prihvaća li to vaša obitelj uopće?
Bill: Naravno, kada želimo ići doma, uzmemo jedan slobodan vikend. I redovito telefoniramo sa našom obitelji u Magdeburgu i s našim ocem u Hannoveru

Owaj je mawo stariji al je dobart...pishite...
Back to top Go down
https://th4immer.board-directory.net
 
Interwju:)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
...Tokio Hotel...* :: TH interwjui...-
Jump to: